Anglia ~ warner bros studio tour London.

~snapchat  'patrycjakuriata'  


Londyn to jedno z najbardziej kosmopolitycznych i barwnych miast świata.  Miałam okazję zapoznać się dogłębnie z tym miastem, mieszkając nawet u rodziny angielskiej na przedmieściach. Według mnie warto zwiedzić Londyn, ujrzeć takie budynki lub miejsca jak  Green Part, Pałac Buckingham- rezydencję królewską, ,dzielnica chińska, Piccadilly Circus- serce stolicy Anglii, Leicester Square  oraz Covent Garden, London Bridge- najsłynniejszy most na Tamizie. British Museum, wieża Big Ben, Oxford - siedziba najstarszego uniwersytetu w Anglii, Hight Street czy Madame tussauds. Przedstawię Wam niektóre z tych miejsc w kolejnych postach, dziś natomiast skupię się na "Warner bros studio tour London".  

Warner Bros Studio Harry Potter Studio znajduje sie w Watford niedaleko Londynu. 

Całe zwiedzanie zaczęło się od ciekawego filmu,w którym zapoznajemy się jak wyglądały minione lata na planie filmowym. Aktorzy opisują i wspominają najzabawniejsze, najmilsze chwile, a na sam koniec zapraszają do zwiedzaniu... i w tym czasie otwierają się drzwi do Wielkiej Sali z filmu. 

~Gryffindor 


~Slytherin


~Hufflepuff Wielka Sala naprawdę robi wrażenie, szczególnie jak przewodnik uzmysławia wszystkim,że " w tym oto miejscu przez kilka lat, na tej podłodze, na której stoicie, chodzili aktorzy filmu Harry Potter".

 Dla wielkich fanów, naprawdę to miejsce robi wrażenie. Dla mnie, dla osoby, która dorastała na tym filmie, odebrało dech w piersiach. Nigdy, jako dziecko, nie wyobrażałam sobie zobaczyć na własne oczy rekwizyty z planu, a co najważniejsze, samego Hogwartu.To jest naprawdę bardzo smutne jak uświadamiasz sobie,że Twoja wymarzona szkoła z dzieciństwa to tylko tak naprawdę zwykła replika, mała makieta. ~ Ulica Pokątna  ~ Sklep u Olivandera
~ Privet Drive 4Poniżej na zdjęciu są fasolki wszystkich smaków, które można kupić w sklepie. Tak jak w filmie, naprawdę mają wydziwaczone smaki. Również zaopatrzyć się można w różdżkę czy też szafę wszystkich domów. Podczas zwiedzania warto kupić Butterbeer, które często ukazywało się w filmie. 
Share this:

, , , , , , , , , , , , , , , ,

CONVERSATION

1 komentarze:

Obsługiwane przez usługę Blogger.

Google+ Followers